4Developers – interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów

Co może zagwarantować bogatsze możliwości networkingowe i rekrutacyjne w branży IT, niż największy Festiwal Technologiczny w Polsce? 4Developers gromadzi niemal 1500 uczestników, co roku oferując im kilkanaście ścieżek tematycznych. Już 3 kwietnia w Warszawie przekonacie się, jak niezwykła atmosfera panuje na tym najbardziej interdyscyplinarnym wydarzeniu sezonu!

Cały development team w jednym miejscu

Merytoryka to najważniejszy element festiwalu, który na pewno nie zawiedzie żadnego przedstawiciela świata IT. Co roku na 4Developers uczestnicy mogą wybierać z ponad 100 wykładów w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Wśród omawianych zagadnień znajdują się zarówno czysto techniczne, poświęcone konkretnym językom programowania i technologiom, jak Java, PHP, .NET czy Architektury Aplikacji, ale także bardziej ogólne zagadnienia, jak Business Relations czy Soft Skills. Dzięki interdyscyplinarności 4Developers stał się platformą ułatwiającą dialog pomiędzy różnymi technologiami.

Eksperci i amatorzy – to dla Was!

Nad wysokim poziomem prezentacji czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Tak ogromna dbałość o treść konferencji to także gwarancja różnorodności w zakresie poziomu zaawansowania wykładów. Niezależnie od doświadczenia, każdy znajdzie tu temat odpowiedni dla siebie, dlatego 4Developers to wydarzenie nie tylko dla profesjonalistów, ale i początkujących developerów. Programiści, team leaderzy i managerowie, rekruterzy i studenci – tutaj spotyka się cała polska społeczność IT.

Studenci mają taniej!

Na Festiwalu to ludzie są na pierwszym miejscu. Jednak budowanie społeczności wokół 4Developers to nie tylko dogodne warunki do networkingu, Chillout Zone, w którym można swobodnie porozmawiać z prelegentami czy integracyjne Before Party. To także wychodzenie jej naprzeciw! Przyszłość IT zależy od tego, jak bardzo zainwestujemy w młodych entuzjastów, dlatego organizatorzy przygotowali specjalne wejściówki studenckie. Bilety upoważniają do pełnoprawnego udziału w Festiwalu i kosztują tylko 75 zł. Warto zdecydować się już teraz, ponieważ ich liczba jest ograniczona.

15% rabatu dla czytelników

Na 4Developers liczy się przede wszystkim świetna zabawa podczas zdobywania wiedzy oraz poznawanie innych entuzjastów IT. Teraz możecie przekonać się o tym osobiście dzięki promocji -15% na bilety. Wystarczy, że podczas rejestracji skorzystacie z kodu rabatowego: itcraftsman

http://2017.4developers.org.pl/

https://www.facebook.com/4Developers/