.NET DeveloperDays

 baner-developer-600x300-+-dino.NET DeveloperDays to największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona platformie .NET. W tym roku już po raz trzeci spotkają się na niej programiści, architekci oraz specjaliści zarządzający procesem wytwarzania oprogramowania.

Poprzednie edycje .NET DeveloperDays okazały się sukcesem: w zeszłym roku aż 500 uczestników wzięło udział w sesjach poprowadzonych przez najlepszych specjalistów z tego obszaru, a wśród prelegentów znaleźli się wybitni eksperci jak np. Scott Hanselman czy Scott Hunter.

W tym roku keynote poprowadzą Jon Skeet i Ted Neward. Uczestnicy spotkają się także z Danielem Fisherem i Adamem Graniczem, znanym już z wystąpień w ubiegłym roku.

Oprócz zaproszonych sław, na uczestników czeka w tym roku nowość: całodzienne spotkania poświęcone jednemu konkretnemu zagadnieniu (pre-confy). W trakcie warsztatów uczestnicy mają szansę pogłębiać swoją wiedzę na jeden z czterech wybranych tematów. Warsztaty poprowadzą: Dino Esposito (Modern Web Development with the ASP.NET MVC Stack) Ted Neward (Busy .NET Developer’s Workshop on the CLR), Daniel Fisher (Resilience and cloud patterns TOGO: build useful stuff in JS and C#) oraz Adam Granicz (Functional Programming on .NET with F# – Become a Programming Jedi Now!). Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy.

Ponadto, organizatorzy proponują zmianę konwencji wieczornego spotkania integracyjnego na takie, które zachęci uczestników do większej aktywności. W planach jest wykorzystanie nieformalnej atmosfery spotkania i np. umożliwienie zadawania pytań prelegentom czy merytoryczne występy własne uczestników.

Warsztaty odbędą się 19.10, a dwudniowa konferencja oficjalnie zacznie się dzień później: 20.10, w hali EXPO XXI w Warszawie. Formularz rejestracyjny i wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej http://net.developerdays.pl/ oraz na facebooku konferencji.Więcej w ASP .NET, Konferencje
5. edycja konferencji Quality Excites!

W sobotę, 25 czerwca 2016 roku, tradycyjnie w Gliwicach odbędzie się 5. edycja ogólnopolskiej konferencji dotyczącej jakości tworzonego oprogramowania Quality...

Zamknij