Zostań prelegentem Quality Excites 2017!

Trwają przygotowania do 6. edycji konferencji Quality Excites, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca w Gliwicach. Organizatorzy wydarzenia serdecznie zapraszają do jego współtworzenia w roli prelegenta. Call For Proposals trwa tylko do 24 kwietnia. Szczegóły znajdziecie na www.qualityexcites.pl

Quality Excites to ogólnopolska konferencja dotycząca jakości oprogramowania, która gromadzi profesjonalistów wykorzystujących w praktyce najnowsze technologie oraz metody pracy. Z roku na rok wydarzenie odwiedza coraz szersze grono osób, które zainteresowane jest tematyką Quality Assurance (QA), a także chce mieć realny wpływ na dalsze kierunki rozwoju branży. Wśród uczestników wydarzenia są inżynierowie ds. jakości, testerzy, programiści, kierownicy projektów oraz projektanci.

Sukces konferencji przekłada się jednak nie tylko na rosnącą z edycji na edycję liczbę zgłoszeń. Już drugi rok z rzędu Quality Excites w plebiscycie organizowanym przez portal testerzy.pl zdobyło tytuł najlepszego wydarzenia testerskiego w kategorii wydarzeń bezpłatnych.

Szczegóły dostępne na www.qualityexcites.pl.